ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

Даний договір адресований Споживачам і є офіційною та публічною офертою Продавця, представленої ФОП Примаченко A.I., датою та номером внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців: UA283220010000026008310113651 від 20.06.2017 та Покупця, що діє з метою придбання Товару, який приймає умови цього договору (далі - Договір) на наступне:

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1. Даний договір є договором публічної оферти (відповідно до ст. 633, 641 та глави 54 Цивільного кодексу України), його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа - підприємець).
1.2. У разі прийняття умов цього договору, тобто публічної оферти Продавця, споживач стає Покупцем.
1.3. Укладаючи Договір, Покупець підтверджує, що він повністю ознайомлений і згоден з його умовами, а, якщо Покупець є фізичною особою, дає дозвіл Продавцю на обробку його персональних даних з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також отримання рахунків-фактур, актів та інших документів. Дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього терміну дії Договору, а також протягом необмеженого періоду після його закінчення. Крім того, укладаючи цей Договір, Замовник підтверджує, що йому повідомлено (без додаткового повідомлення) про права, встановлені Законом України «Про захист персональних даних», про цілі збору даних, а також про те, що його персональні дані передаються Продавцю з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також отримання рахунків- фактур, актів та інших документів. Замовник також погоджується з тим, що Продавець має право надавати доступ і передавати свої персональні дані третім особам без будь-яких додаткових повідомлень Замовнику, не змінюючи мети обробки персональних даних. Обсяг прав Замовника як суб'єкта персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» йому відомий і зрозумілий.

2. ТЕРМІНИ ТА ВИЗНАЧЕННЯ

Відвідувач Сайту - особа, яка прийшла на сайт / без мети оформлення Замовлення.
Користувач - фізична особа, відвідувач Сайту, приймаючи умови цієї Угоди і бажаючи розмістити Замовлення на сайті http://prymachenko.ua.
Продавець - ФОП Примаченко A.I., дата і номер запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців: UA283220010000026008310113651 від 20.06.2017 року, особа, яка керує сайтом, розміщеною в мережі Інтернет на http://prymachenko.ua.
Інтернет-магазин - інтернет-сайт, що належить Продавцю, розташований в мережі Інтернет за адресою http://prymachenko.ua, де представлені Товар, пропонований Продавцем для покупки, а також умови оплати і доставки Товару Покупцям.
Сайт – http://prymachenko.ua.
Товар - опублікований на сайті інтернет-магазину список товарів, для яких вказана ціна, назва і опис товару.
Також виріб може супроводжуватися його зображенням.
Замовлення - належним чином оформлений запит Покупця на покупку і доставку за адресою, вказаною Покупцем, обраною на Сайті.
Особистий кабінет - персональний розділ Покупця на сайті Продавця, доступ до якого має Покупець, в якому відображається його особиста інформація та історія розміщених ним Замовлень.

3. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ
3.1. Предметом цієї Угоди є надання Користувачеві можливості придбати для особистих, сімейних, побутових та інших потреб, не пов'язаних з здійсненням підприємницької діяльності, Товарів, представлених в каталозі інтернет-магазину на http://prymachenko.ua/.
3.2. Ця Угода поширюється на всі види Товарів і послуг, представлених на Сайті, за наявності таких пропозицій з описом в каталозі Інтернет-магазину.

4. РЕЄСТРАЦІЯ НА САЙТІ
4.1. Реєстрація на Сайті здійснюється за адресою /user/register/.
4.2. Реєстрація на Сайті не є обов'язковою для оформлення Замовлення.
4.3. Продавець не несе відповідальності за точність і правильність інформації, наданої Користувачем при реєстрації.
4.4. Користувач зобов'язується не розголошувати третім особам логін і пароль, зазначені Користувачем при реєстрації. У разі, якщо Користувач підозрюється в безпеці свого логіна і пароля або можливості їх несанкціонованого використання третіми особами, Користувач зобов'язується негайно повідомити Продавця, відправивши відповідний електронний лист на адресу: PrymachenkoshopMP@gmail.com.
4.5. Спілкування Користувача/Покупця з представниками Продавця має ґрунтуватися на принципах загальноприйнятої моралі та комунікаційного етикету. Категорично забороняється використовувати нецензурні слова, лайку, образливі висловлювання, а також погрози і шантаж, незалежно від того, в якій формі і до кого вони зверталися.

5. ТОВАР І ПОРЯДОК ПРИДБАННЯ
5.1. Продавець надає можливість замовити Товар, представлений на Сайті, безпосередньо або через оплачене попереднє замовлення при відсутності Товару на складі. Фотографії, що супроводжують Товар, можуть дещо відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Товару з урахуванням особливостей передачі кольору різних пристроїв, з якими переглядається Сайт. Супровідні описи / характеристики товару не претендують на вичерпну інформативність і можуть містити друкарські друкарські зміни.
5.2. У разі відсутності Товару, замовленого Покупцем на складі Продавця, останній має право виключити зазначений Товар з Замовлення / анулювати Замовлення Покупця, повідомивши Покупця, відправивши відповідний електронний лист на адресу, вказану Покупцем при реєстрації, або іншим способом.
5.3. У разі скасування повністю або частково передплаченого Замовлення вартість скасованого Товару повертається Продавцем Покупцеві в спосіб оплати Товару.
5.4. Покупець несе повну відповідальність за надання невірної інформації, що спричинило неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем.
5.5. Після оформлення Замовлення на Сайті Покупцеві надається інформація про очікувану дату доставки шляхом відправки електронного листа на адресу, вказану Покупцем при реєстрації, або по телефону. Менеджер, що обслуговує дане Замовлення, вказує реквізити Замовлення, погоджує дату доставки, яка залежить від наявності замовленого Товару на складі Продавця і часу, необхідного для обробки і доставки Замовлення.
5.6. Очікувана дата передачі Замовлення Службі доставки повідомляється Покупцеві менеджером, що обслуговує Замовлення, електронною поштою або під час контрольного дзвінка Покупцеві.

6. ЦІНА І ПОРЯДОК ОПЛАТИ
6.1. Ціна кожного окремого Товару визначається Продавцем і вказується на сайті Інтернет-магазину.
6.2. Ціна договору дорівнює ціні Замовлення. Сума замовлення може змінюватися в залежності від ціни, кількості або номенклатури Товару.
6.3. Покупець оплачує Товар згідно з Замовленням. Покупець самостійно вибирає один з таких способів оплати:
оплата готівкою;
безготівковий платіж.
6.4. Оплата Послуг здійснюється в національній валюті України.
6.5. Замовлення вважається оплаченим з моменту надходження платежу на поточний рахунок Продавця або його представника або в касу представника готівкою. Факт оплати Замовлення свідчить про згоду Покупця на умови цього договору.
6.6. Ціна Товару, яка вказана на сайті Інтернет-магазину, може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна замовленого Покупцем Товару не підлягає зміні.
6.7. До зарахування коштів Покупця на поточний рахунок Продавця товар не заброньований. Продавець не може гарантувати наявність Товару Продавця в розмірі, зазначеному на момент оформлення Замовлення, в результаті чого час обробки Замовлення може збільшитися. У разі необхідності здійснення покупцем повернення коштів покупцеві для здійснення повернення коштів, Покупець зобов'язаний повідомити Продавця реквізити банківського рахунку, на який Продавець зобов'язаний перерахувати кошти.

7. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ І КОШТІВ
7.1. Повернення Товару здійснюється відповідно до «Умов повернення», зазначених на Сайті за адресою http://prymachenko.ua
7.2. Повернення товару належної якості:
7.2.1. Покупець має право відмовитися від замовленого Товару в будь-який час до його отримання, а після отримання Товару - протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, за винятком Товару, зазначеного в п. 7.2.4. цієї Угоди. Повернення Товару належної якості можливе, якщо зберігається його пред'явлення, споживчі властивості, а також документ, що підтверджує факт і умови придбання зазначеного Товару.
7.2.2. У разі відмови Покупця від Товару відповідно до п. 7.2.1. Продавець повертає йому вартість поверненого Товару, за винятком витрат Продавця, пов'язаних з доставкою Товару, поверненого Покупцем, протягом 10 днів з дня отримання поверненого Товару на склад Продавця.
7.2.3. Якщо на момент запиту Покупця подібний товар не продається у Продавця, Покупець має право відмовитися від виконання цього Договору і вимагати повернення сплаченої суми за зазначений Товар. Продавець зобов'язаний повернути сплачену за повернений товар суму протягом 3 днів з дня повернення Товару.
7.3. Повернення товарів неналежної якості:
7.3.1. Під товарами неналежної якості мається на увазі товари, які мають явний дефект виробничого характеру. Отриманий Товар повинен відповідати опису на Сайті. Відмінність елементів дизайну або дизайну від опису, викладеного на Сайті, не є ознакою неналежної якості.
7.3.2. Зовнішній вигляд Товару, а також повнота всього Замовлення повинні бути перевірені Одержувачем в момент доставки Товару.
7.3.3. При доставці Товару Покупець ставить свій підпис в квитанції про доставку. Після отримання Замовлення претензії на зовнішні дефекти товару, його кількість, повноту і пред'явлення не приймаються.
7.3.4. Вимоги про повернення суми сплачених за товар коштів підлягають задоволенню протягом 14 днів з дня пред'явлення відповідної претензії (Закон України No 1023-XII «Про захист прав користувача», 12.05.1991).
7.4. Повернення коштів здійснюється шляхом повернення вартості оплаченого Товару на банківську карту або готівкою.

8. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
Продавець не несе відповідальності за вибір Товару Покупцем, він тільки гарантує відповідність замовлених предметів.

9. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ ТА ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ
9.1. При реєстрації на Сайті Користувач надає наступну інформацію: ім'я, номер телефону, адреса електронної пошти, пароль для доступу до Сайту.
9.2. Надаючи свої персональні дані Продавцю, Відвідувач Сайту/Користувач/Покупець погоджується на їх обробку Продавцем, у тому числі з метою просування Продавцем товарів і послуг, а також передачі персональних даних третім особам, залученим Покупцем для виконання зобов'язань перед Відвідувачем Сайту/Користувачем/Покупцем в рамках цієї Публічної оферти.
9.4. Продавець використовує персональні дані Користувача/Покупця:
зареєструвати Користувача на Сайті;
виконувати свої зобов'язання перед Користувачем/Покупцем;
оцінювати і аналізувати роботу Сайту;
визначити переможця в акціях, що проводяться Продавцем.
9.4.1. Продавець має право відправляти інформаційні, в тому числі рекламні повідомлення, на електронну пошту і мобільний телефон Користувача/Покупця за його згодою. Користувач/Покупець має право відмовитися від отримання рекламної та іншої інформації без пояснення причин відмови. Сервісні повідомлення, що інформують Користувача/Покупця про замовлення та етапи його обробки, надсилаються автоматично і не можуть бути відхилені Користувачем/Покупцем.
9.5. Продавець має право використовувати технологію «cookies». Файли cookie не містять конфіденційної інформації і не передаються третім особам.
9.6. Продавець отримує інформацію про IP-адресу Відвідувача Сайту. Ця інформація не використовується для ідентифікації відвідувача.
9.7. Продавець не несе відповідальності за інформацію, надану Користувачем/Покупцем на Сайті в загальнодоступній формі.

10. ДОДАТКОВІ УМОВИ
10.1. Інтернет-магазин і послуги, що надаються, можуть бути тимчасово частково або повністю недоступні у зв'язку з профілактичною або іншою роботою або з будь-яких інших технічних причин. Технічна служба Продавця має право періодично проводити необхідну профілактичну або іншу роботу з попереднім повідомленням Покупців або без нього.
10.2. Положення законодавства України застосовуються до відносин між Користувачем/Покупцем та Продавцем.
10.3. Сторони докладають усіх зусиль для вирішення розбіжностей, які виникають виключно шляхом переговорів. Якщо згоди не буде досягнуто, спір буде переданий до судового органу відповідно до чинного законодавства України.
10.4. У разі виникнення форс-мажорних обставин, задокументованих відповідними органами, сторони звільняються від цього договору.
10.5. Визнання судом недійсності будь-якого положення цього Договору не тягне за собою недійсність інших положень.